Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kate Mara i rozmiar stanika/wymiary

Kate Mara rozmiar biustonosza
Kate Mara (ur. 27 lutego 1983 w Bedford w stanie Nowy Jork) - amerykańska aktorka. Kate Mara jest córką Chrisa Mara i Kathleen Rooney. Ma starszego barta Daniela i dwójkę młodszego rodzeństwa, siostrę Patricię i brata Conora. Dorastała w Bedford w Nowym Yorku i chciała zostać aktorką odkąd zobaczyła Les Miserables (francuski musical z 1980 roku). Wychowała się na musicalach telewizyjnych i występach na Broadwayu, na które chodziła ze swoją mamą. Szczególnie lubiła oglądać filmy Judy Garlands. Sama zaczęła grać w wieku dziewięciu lat, od otrzymania roli w szkolnym musicalu. Mara oddzielnie uczęszczała do młodzieżowej teatralno-artystycznej szkoły. Należała do wspólnoty teatralnej oraz grała w szkolnych przedstawieniach. Kiedy była jeszcze młoda poprosiła swoją mamę, by ta pomogła jej znaleźć agenta. Jej profesjonalna kariera zaczęła się, kiedy miała 14 lat. Pierwsze przesłuchanie, jakie odbyła, dotyczyło dramatu telewizyjnego Homicide: Life on the Street. Jednak nie otrzymała żadnej roli. Ukończyła rok wcześniej Fox Lane High School. Mara została przyjęta do prestiżowej Tisch School of the Arts na New York University, gdzie miała studiować teatr muzyczny, jednak zwlekała przez 3 lata, aby móc grać i śpiewać. Zamieszkała na Manhattanie żeby mogła grać przez cały czas.
Jaki stanik nosi Kate Mara? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Mara jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leah Remini, Whitney Houston, Tatiana Kotova, Serena Williams, Cheryl Hines, Elisabeth Hasselbeck, Lydie Denier, Deborah Norville, Rachael Ray, Alana Curry

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.