Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Vanessa Carlton i rozmiar stanika/wymiary

Vanessa Carlton rozmiar biustonosza
Vanessa Carlton (ur. 16 sierpnia 1980 w Milford, Pensylwania) - amerykańska piosenkarka i pianistka. Jako dziecko interesowała się głównie baletem. Uczyła się tańca u Gelsey Kirkland i Nenette Charisse. Gdy miała 14 lat, przeniosła się do Nowego Jorku, aby tam podjąć studia w School of American Ballet. Jednak po 3 latach, kiedy miała zacząć profesjonalną karierę, zrezygnowała z tego i powróciła do pisania własnych tekstów i komponowania muzyki. W następnym roku podpisała kontrakt z wytwórnią A&M Records. W marcu 2002 roku ukazał się jej debiutancki album Be Not Nobody. Singel promujący tę płytę to "A Thousand Miles". Producentem został szef A&M Records - Ron Air. Harmonium - drugi album wokalistki ukazał się w listopadzie 2004 roku. Wystąpili w nim gościnnie między innymi Lindsey Buckingham i Pharrell Williams. Płyta powstała przy pomocy producenta Stephana Jenkinsa. W październiku 2007 roku ukazała się jej trzecia płyta Heroes and Thieves.
Jaki stanik nosi Vanessa Carlton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Carlton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rachel Hunter, Jessica Szohr, Morgan Webb, Cameron Richardson, Jill Goodacre, Yasmeen Ghauri, Courtney Love, Nia Long, Madeline Zima, Goldie Hawn

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.