Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Katherine Heigl i rozmiar stanika/wymiary

Katherine Heigl rozmiar biustonosza
Katherine Marie Heigl (ur. 24 listopada 1978 w Waszyngtonie w USA) - amerykańska aktorka i producentka, gwiazda serialu ABC Chirurdzy. Urodziła się w Waszyngtonie, jako córka Nancy, dyrektor personalnej i Paula Heigla, księgowego. Heigl ma niemieckie i irlandzkie pochodzenie, jest członkiem Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Katherine jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa (ma siotrę Meg, oraz braci Jasona i Holta). W 1986 roku jej starszy brat Jason zmarł w wyniku obrażań poniesionych w wypadku samochodowym.
Jaki stanik nosi Katherine Heigl? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katherine Heigl jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Salma Hayek, Niki Taylor, Jada Pinkett Smith, Marg Helgenberger, Katie Price, Sigourney Weaver, Eva Green, Hilary Swank, Kim Smith, Eva Longoria

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.