Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Katherine Moennig i rozmiar stanika/wymiary

Katherine Moennig rozmiar biustonosza
Katherine Sian Moennig (ur. 29 grudnia 1977 w Filadelfii w stanie Pensylwania, USA) - amerykańska aktorka, znana głównie z ról Shane McCutcheon w serialu telewizyjnym stacji Showtime The L Word oraz Jacqueline Pratt w serialu stacji The WB Young Americans. Posiada korzenie niemieckie i irlandzkie. Katherine Moennig urodziła się 29 grudnia 1977 w Filadelifi w stanie Pensylwania jako córka tancerki z Broadwayu Mary Zahn i wytwórcy skrzypiec Williama Moenniga. Jest spokrewniona z aktorkami Blythe Danner i z nagrodzoną Oscarem Gwyneth Paltrow. W roku 1995 przeprowadziła się do Nowego Jorku i podjęła studia w American Academy of Dramatic Arts. W roku 1999 dostała główna rolę w teledysku zespołu Our Lady Peace do piosenki Is Anybody Home?. Jej pierwszą, poważną rolą była rola Jake Pratt, w amerykańskim serialu Young Americans. Katherine Moennig ma na koncie wiele ról lesbijek i związanych z pojęciem transgenderyzmu, które to przyczyniły się do spekulacji na temat orientacji seksualnej aktorki. Moennig odmówiła jednak rozmów na temat swojej seksualności, mówiąc, że w Hollywood prywatność jest świętością. 12 kwietnia 2006 roku aktorka zadebiutowała na scenie Off-Broadway u boku Lee Pace'a w sztuce Petera Morrisa Guardians. W 2008 roku Katherine Moennig wcieliła się w rolę Mary Landis, podejrzaną w 19 odcinku 6 serii CSI:Miami.
Jaki stanik nosi Katherine Moennig? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katherine Moennig jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Aishwarya Rai, Nadia Bjorlin, Maria Menounos, Minki Visser, Josie Maran, Victoria Silvstedt, Carey Lowell, Mila Kunis, Rachel Bilson, Alexis Thorpe

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.