Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Katie Melua i rozmiar stanika/wymiary

Katie Melua rozmiar biustonosza
Ketevan "Katie" Melua, gruz. "" (ur. 16 września 1984 w Kutaisi) - brytyjska piosenkarka urodzona w Gruzji, tworząca w języku angielskim. Katie urodziła się w Gruzji w 1984 i do 1993 mieszkała najpierw w Tbilisi, później zaś w Batumi, gdzie jej ojciec pracował w szpitalu jako kardiolog. W 1993 jej rodzina osiedliła się w Belfaście, a w 1998 wraz z rodziną przeniosła się do Londynu. W wieku 15 lat Melua wygrała konkurs piosenkarski zorganizowany przez angielski kanał telewizyjny ITV, zaśpiewała tam piosenkę Badfinger "Without You". Swoje piosenki zaczęła pisać w 2001 w czasie nauki w szkole artystycznej. Jej pierwszy album Call Off the Search ukazał się w 2003 i wszedł na pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów.
Jaki stanik nosi Katie Melua? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katie Melua jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kate Winslet, Ashley Tisdale, Sienna Miller, Kristen McMenamy, Jennifer Jason Leigh, Nao Nagasawa, Judy Landers, Tiffany Selby, Gemma Atkinson, Kate Mara

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.