Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Keri Russell i rozmiar stanika/wymiary

Keri Russell rozmiar biustonosza
Keri Lynn Russell (ur. 23 marca 1976 w Fountain Valley w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i tancerka. Jak dotąd największy rozgłos zyskała grając główną rolę (nagrodzoną Złotym Globem) w serialu telewizyjnym Felicity. Jej rodzicami są David Russell i Stephenie Stephens. Ma młodszą siostrę Julie i starszego brata Todda. Dorastała w Dallas w Teksasie oraz w Mesa w stanie Arizona. Ucząc się w Poston Jr. High School (w Mesa w Arizonie) zaczęła uczęszczać na lekcje z baletu i jazzu. Występowała w zespole "Mesa Stars Dance and Drill". Po rozpoczęciu szkoły średniej, przeniosła się z rodzicami do Denver w Kolorado i uczęszczała do Highlands Ranch High School. Niedługo potem została odkryta przez łowcę talentów Disneya, i w 1991 zadebiutowała w MMC (aka. The All New Mickey Mouse Club). Serial ten otworzył drzwi do kariery Britney Spears i Christine Aguilera.
Jaki stanik nosi Keri Russell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Keri Russell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kim Basinger, Monica Potter, Melissa Satta, Robin Givens, Nicole Coco Austin, Bahar Kizil, Rosario Dawson, Zoe McLellan, Kyla Pratt, Frederique Van Der Wal

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.