Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kristin Cavallari i rozmiar stanika/wymiary

Kristin Cavallari rozmiar biustonosza
Kristin Elizabeth Cavallari (ur. 5 stycznia 1987) - amerykańska aktorka. Zanim jej rodzice się rozwiedli mieszkała w Kolorado. Potem wraz z ojcem przeprowadziła się do Laguna Beach. Uczęszczała do szkoły katolickiej, ale przeniosła się do publicznego liceum. Po skończeniu szkoły wyjechała do Los Angeles. Znana jest z serialu MTV Laguna Beach: The Real Orange County. W 2006 roku znalazła się na 23. miejscu listy Maxima "100 najbardziej gorących kobiet".
Jaki stanik nosi Kristin Cavallari? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kristin Cavallari jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lauren Graham, Paris Hilton, Coco Rocha, Michelle Monaghan, Leven Rambin, Elizabeth Hurley, Sherilyn Fenn, Virginia Madsen, Shania Twain, Arielle Kebbel

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.