Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Lauren Graham i rozmiar stanika/wymiary

Lauren Graham rozmiar biustonosza
Lauren Helen Graham (ur. 16 marca 1967) - nominowana do Złotego Globu, amerykańska aktorka. Znana głównie z roli Lorelai Gilmore w serialu Kochane kłopoty. Lauren Helen Graham urodziła się w Honolulu na Hawajach w rodzinie o irlandzkim pochodzeniu. Kiedy miała pięć lat jej rodzice się rozwiedli, a Lauren, wraz z ojcem Lawrancem, przeniosła się do Waszyngtonu, gdzie pan Graham rozpoczął pracę w Kongresie Stanów Zjednoczonych. W dzieciństwie Lauren wiele podróżowała, co wiązało się głównie z zobowiązaniami zawodowymi ojca, który obecnie obejmuje funkcję prezesa fabryki czekolady.
Jaki stanik nosi Lauren Graham? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lauren Graham jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Alice Greczyn, Stacey Dash, Michelle Marsh, Summer Glau, Lauren Graham, Sarah Silverman, Jayma Mays, Lady GaGa, Holly Marie Combs, Rhonda Shear

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.