Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Lisa Hartman i rozmiar stanika/wymiary

Lisa Hartman rozmiar biustonosza
Lisa Hartman Black (ur. 1 czerwca 1956 w Houston, w stanie Teksas, USA) - amerykańska aktorka i producentka telewizyjna, kompozytorka i piosenkarka. Jest córką piosenkarza country Howarda Hartmana i hollywoodzkiej agentki od reklamy - Jonni Hartman. Ma siostrę Terri Hartman. Już w młodym wieku pojawiła się w reklamie u boku aktora Johna Wayne'a. Ukończyła High School of the Performing Arts w rodzinnym Houston, pracowała w lokalnym teatrze. W wieku 16 lat była piosenkarką miejscowego zespołu rockowego Lisa Hartman & Four Grand i występowała w Holiday Inns. Grała główne role na scenie w przedstawieniach Kopciuszek i Południowy Pacyfik. Zadebiutowała na szklanym ekranie główną rolą Tabithy Stephens w Tabitha (1977-1978). Za rolę Cathy Geary Rush w serialu TV-CBS Knots Landing (1983-1986) odebrała w roku 1984 nagrodę Soap Opera Digest. Wcześniej w tym samym serialu odtwarzała postać Ciji Dunne (1982-1983).
Jaki stanik nosi Lisa Hartman? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lisa Hartman jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Holly Hunter, Jenna Dewan, Christy Carlson Romano, Nicole Richie, Garcelle Beauvais, Kate Winslet, Nancy Kerrigan, Shilpa Shetty, Kym Marsh, Keira Knightley

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.