Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Majandra Delfino i rozmiar stanika/wymiary

Majandra Delfino rozmiar biustonosza
Majandra Delfino, właściwie Maria Alejandra Delfino (ur. 20 lutego 1981 w Caracas w Wenezueli) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Majandra to pseudonim aktorki, pochodzący od jej dwóch imion, wymyślony przez jej siostrę. Ojciec Majandry jest Wenezuelczykiem, matka jest pochodzenia kubańsko-amerykańskiego. Siostra, Marieh Delfino, również jest aktorką. Kiedy Majandra miała trzy lata, jej rodzina przeniosła się do Miami. Delfino interesowała się baletem, śpiewała i brała lekcje aktorstwa. Szybko zaczęła występować w szkolnych przedstawieniach i środowiskowych produkcjach teatralnych. W wieku dziesięciu lat zatańczyła w Dziadku do Orzechów (The Nutcracker) z Miami Ballet. Mając jedenaście lat, dołączyła do śpiewającego dziewczęcego kwartetu o nazwie China Doll. Zespół ten, w którym występowała także najlepsza przyjaciółka Majandry, Samantha Gibb (córka Maurice'a Gibba z Bee Gees), specjalizował się w muzyce stylizowanej na latynoską. China Doll wystąpił przed Bee Gees na benefisowym koncercie w Miami Beach. Kilka lat później Majandra i Samantha opuściły zespół, lecz nadal, jako duet, pisały i nagrywały piosenki. Kiedy Majandra miała piętnaście lat, rodzice, zaniepokojeni jej aktorskimi aspiracjami, dali jej pół roku na zagranie jakiejś roli. Gdyby jej się to nie udało, miała się skoncentrować wyłącznie na szkole. W przeciągu miesiąca Majandra zdobyła własnego agenta i wkrótce otrzymała rolę córki Kathleen Quinlan w filmie Zeus & Roxanne. Następnego lata zagrała w swoim pierwszym serialu; wystapiła jako najstarsza córka Tony'ego Danzy w The Tony Danza Show. Na dużym ekranie Majandra zadebiutowała w horrorze komediowym Piszcz, jeśli wiesz co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego, w którym pojawiła się w jednej z głównych ról. Wystąpiła także w niezależnej produkcji The Learning Curve oraz w nominowanym do Oscara filmie Stevena Soderbergha Traffic. Największą sławę Delfino zdobyła rolą Marii De Luca w serialu Roswell. Grając Marię, mogła pokazać swoje umiejętności aktorskie i muzyczne, ponieważ Maria była początkującą piosenkarką.
Jaki stanik nosi Majandra Delfino? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Majandra Delfino jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Morgan Webb, Marie Osmond, Yvonne Strahovski, Christy Turlington, Anna Kournikova, Cassie, Rebecca Gomez, Kirsten Dunst, Jennifer Beals, Tania Zaetta

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.