Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Mallika Sherawat i rozmiar stanika/wymiary

Mallika Sherawat rozmiar biustonosza
Mallika Sherawat (hindi: , urodz. 24 października 1976)[1] jako Reema Lamba w Karnal, w stanie Haryana, Indie) to popularna indyjska aktorka i modelka. Znana ze swej otwartości w wypowiedziach, uchodzi w Indiach za symbol seksu. Za rolę w filmie Murder nominowana do Nagrody Zee Cine dla Najlepszej Aktorki.
Jaki stanik nosi Mallika Sherawat? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mallika Sherawat jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leah Remini, Katie Holmes, Cameron Richardson, Emma Watson, Christina Milian, Liz Vassey, Preity Zinta, Stephanie Jacobsen, Ramona Drews, Paris Hilton

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.