Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Marcia Cross i rozmiar stanika/wymiary

Marcia Cross rozmiar biustonosza
Marcia Anne Cross (ur. 25 marca 1962 roku w Marlborough w stanie Massachusetts, USA) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Jedna z trzech córek Marka i Janet Cross, już jako dziecko chciała zostać aktorką. Ma dwie siostry Susan i Ellen. Była wytrwała i dopięła swego. Po ukończeniu Julliard School w Nowym Jorku, w 1984 roku rozpoczęła karierę na srebrnym ekranie. Na starcie trafiała na plany telewizyjnych tasiemców, które schodziły z anteny. Gdy tylko dołączała do obsady, serial kończył swój żywot, tak jak najpopularniejszy przez trzy lata w USA serial kryminalny CBS Krawędź nocy (Edge of Night, 1984). Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się u boku Roba Lowe w dramacie Zły wpływ (Bad Influence, 1990). Sukces przyszedł wraz z rolą psychotycznej doktor Kimberly Shaw Mancini w serialu Melrose Place (1992-1993, 1994-1997). Zrobiła sobie przerwę na naukę zawodu i skończyła psychologię na Antioch University w Los Angeles. Następnie otrzymała jedną z głównych ról w miniserialu TV Eastwick (2002). Gdy dowiedziała się o przygotowywanej przez ABC produkcji Gotowe na wszystko (Desperate Housewives, od 2004), serialu o niezwykłych kobietach z luksusowego przedmieścia prowadzących prywatne śledztwo w sprawie samobójstwa ich przyjaciółki, natychmiast zgłosiła swój akces. Serial stał się międzynarodowym hitem, a rola Bree Van De Kamp/Bree Hodge przyniosła jej uznanie i nominacje do prestiżowych nagród Emmy, Złotego Globu oraz Złotej Satelity.
Jaki stanik nosi Marcia Cross? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Marcia Cross jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Cerina Vincent, Kirsty Gallacher, Breann McGregor, Bethany Joy Galeotti, Jessica Alba, Julianne Moore, Isabeli Fontana, Halle Berry, Julia Stiles, Kate Hudson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.