Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Marion Cotillard i rozmiar stanika/wymiary

Marion Cotillard rozmiar biustonosza
Marion Cotillard (ur. 30 września 1975 w Paryżu) - francuska aktorka, laureatka w 2008 roku Oscara za rolę Édith Piaf w filmie Niczego nie żałuję - Edith Piaf. Cotillard urodziła się w Paryżu, dorastała w okolicach Orleanu, w departamencie Loiret. Mieszkała w "tętniącym życiem, kreatywnym artystycznie domu". Jej ojciec, Jean-Claude Cotillard to aktor, pedagog, były mim, nagrodzony w 2006 roku nagrodą Moli`era reżyser teatralny, bretońskiego pochodzenia (jego matka Leontine Cotillard aż do śmierci mieszkała w Plémet, Bretania). Matka Marion, Niseema Theillaud, również jest aktorką i nauczycielką. Cotillard ma dwóch młodszych braci bliźniaków, Quentina i Guillaume'a. Quentin Cotillard, jest rzeźbiarzem i malarzem, obecnie mieszka w San Francisco z żoną, Elaine O'Malley Cotillard, byłą tancerką Dutch National Ballet, obecnie projektantką mody. Guillaume Cotillard to scenarzysta i reżyser.
Jaki stanik nosi Marion Cotillard? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Marion Cotillard jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Katharine McPhee, Nikki Reed, Jenni Falconer, Gina Gershon, Nao Nagasawa, Kimberley Walsh, Virginia Madsen, Jeisa Chiminazzo, Melora Hardin, Rosario Dawson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.