Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Marisa Tomei i rozmiar stanika/wymiary

Marisa Tomei rozmiar biustonosza
Marisa Tomei (ur. 4 grudnia 1964 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i teatralna. Zdobywczyni Oscara za rolę drugoplanową w filmie Mój kuzyn Vinny. Urodziła się na Brooklynie, w mieszanej, amerykańsko-włoskiej rodzinie. Karierę zaczynała od ról w produkcjach telewizyjnych - sitcomach i operach mydlanych. W 1992, w Moim kuzynie Vinny zagrała dziewczynę początkującego adwokata (Joe Pesci) - brawurowa kreacja przyniosła jej Oscara. Aktorka, kojarzona głównie z filmami komediowymi (Slumsy Beverly Hills, Czego pragną kobiety) oraz melodramatami, ma w swym dorobku także cenione role dramatyczne (Chaplin, Zapaśnik), a za kreację w Za drzwiami sypialni została w 2002 po raz drugi nominowana do Oscara. Sukces powtórzyła po raz trzeci, otrzymując nominację do tej nagrody w roku 2009, za rolę w filmie Zapaśnik. Grywa na scenach broadwayowskich teatrów.
Jaki stanik nosi Marisa Tomei? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Marisa Tomei jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mary Pierce, Kerry Washington, Nikki Cox, Nikki Reed, Oprah Winfrey, Sophia Loren, Paige Davis, Renee Olstead, Paige Hemmis, Sophie Marceau

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.