Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Michelle Branch i rozmiar stanika/wymiary

Michelle Branch rozmiar biustonosza
Michelle Jacquet DeSevren Branch Landau (ur. 2 lipca 1983 w Sedonie, Arizona, USA) - amerykańska piosenkarka o kolumbijskim pochodzeniu. Michelle Branch zaczęła śpiewać w wieku ośmiu lat, a grać na gitarze w wieku czternastu. Jej rodzice pochodzą z Kolumbii, jednak ona narodziła się w Stanach Zjednoczonych, do których przenieśli się w 1980 r. Pierwszą gitarę dostała na urodziny od swojego wujka. Jej debiutancką płytą była Broken Bracelet. Następnie zaczęła nagrywać płyty w wytwórni Maverick Recording Company. Wydała tam płytę The Spirit Room oraz single "Everywhere", "All You Wanted" i "Goodbye to You".
Jaki stanik nosi Michelle Branch? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Michelle Branch jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Victoria Silvstedt, Elisabeth Hasselbeck, Kylie Minogue, Robin Givens, Joan Collins, Brea Grant, Sophie Anderton, Keeley Hazell, Sophie Ellis Bextor, Laura Prepon

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.