Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Mira Sorvino i rozmiar stanika/wymiary

Mira Sorvino rozmiar biustonosza
Mira Sorvino (ur. 28 września 1967 w Tenafly) - amerykańska aktorka, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Woody'ego Allena Jej wysokość Afrodyta. Początkowo nie miała zajmować się aktorstwem, co było także zgodne z wolą jej ojca, który nie chciał tego typu kariery dla swoich dzieci. Skończyła Harvard, specjalizując się w problematyce Azji południowo-wschodniej. Rok spędziła w Chinach. W związku ze swoim profilem studiów nauczyła się chińskiego; zna także francuski.
Jaki stanik nosi Mira Sorvino? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mira Sorvino jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Taylor Swift, Helen Mirren, Kristen McMenamy, Catherine Zeta Jones, Michelle Johnson, Justine Bateman, Lydie Denier, Lauren Hutton, Myleene Klass, Jessica Stam

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.