Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Natascha McElhone i rozmiar stanika/wymiary

Natascha McElhone rozmiar biustonosza
Natascha McElhone (ur. 14 grudnia 1969 w Hampstead w Londynie) - angielska aktorka filmowa i teatralna. Urodziła się w Londynie w rodzinie dziennikarzy. Dorastała w Brighton. W wieku 6 lat zaczęła pobierać lekcje tańca irlandzkiego i kontynuowała je do 12. roku życia. Studiowała na London Academy of Music and Dramatic Art.
Jaki stanik nosi Natascha McElhone? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Natascha McElhone jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Gwyneth Paltrow, Vanessa Minnillo, Patsy Kensit, Mini Anden, Alexis Dziena, Christine Taylor, Tilda Swinton, Carmen Electra, Keyshia Cole, Kathy Ireland

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.