Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Nelly Furtado i rozmiar stanika/wymiary

Nelly Furtado rozmiar biustonosza
Nelly Kim Furtado (ur. 2 grudnia 1978 w Victorii, Kolumbia Brytyjska) - kanadyjska piosenkarka. Nelly Furtado urodziła się w Victorii (Kolumbia Brytyjska), w Kanadzie. Jest potomkiem portugalskich imigrantów, Marii Manueli i Jose Antonio Furtado, którzy wyemigrowali z Sao Miguel do Kanady we wczesnych latach 60 . Otrzymała imię na cześć olimpijskiej gimnastyczki, Nellie Kim. Posługuje się angielskim, portugalskim, hiszpańskim i hindi. Potrafi grać na ukulele i puzonie,oraz na keyboardzie. Pierwsze teksty pisała w wieku 7 lat.
Jaki stanik nosi Nelly Furtado? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nelly Furtado jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Deanna Russo Height, Paris Hilton, Delta Goodrem, Cyndi Lauper, Gisele Bundchen, Hilary Duff, Jenni Falconer, Sarah Silverman, Queen Latifah, Carly Pope

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.