Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Nicollette Sheridan i rozmiar stanika/wymiary

Nicollette Sheridan rozmiar biustonosza
Nicollette Sheridan - aktorka amerykańska, urodzona 21 listopada 1963 roku w Worthing, na południowym wybrzeżu Anglii, nad kanałem La Manche w hrabstwie Sussex. Zadebiutowała na szklanym ekranie w 1984 roku w serialu Papierowe lalki jako młoda modelka Taryn Blake. W kinie pojawiła się po raz pierwszy w komedii Roba Reinera Pewna sprawa (1985) z Johnem Cusackiem i Daphne Zunigą. Osiągnęła sukces w roli Paige Matheson w serialu Knots Landing (1986-1993), za którą odebrała dwukrotnie w 1990 i 1991 roku nagrodę Soap Opera Digest. Popularność zawdzięcza także telewizyjnej postaci Lucky Santangelo Richmond Stanislopolous Golden w mini serialu na podstawie powieści Jackie Collins Uśmiechy losu (1990). Ostatnio największą popularność przyniosła jej rola Edie Britt w serialu Gotowe na wszystko. W grudniu 2007 roku po raz pierwszy przyjechała do Polski, gdzie uczestniczyła na Jubileuszu Telewizji Polsat podczas występu jej narzeczonego - Michaela Boltona. Oboje zapowiedzieli chęć ponownego odwiedzenia kraju.
Jaki stanik nosi Nicollette Sheridan? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nicollette Sheridan jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Linda Blair, Danneel Harris, Fernanda Tavares, Yvonne Strahovski, Alice Greczyn, Cynthia Watros, Jennifer Lopez, Natalie Bassingthwaighte, Katee Sackhoff, Barbara Hershey

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.