Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Nikki Ziering i rozmiar stanika/wymiary

Nikki Ziering rozmiar biustonosza
Nikki Ziering (ur. 9 sierpnia 1971 w Norwalk) - jest amerykańską modelką i aktorką. Została Playmate Miesiąca za wrzesień w roku 1997. Nikki pojawiła się 2 razy na okładce Playboya. Pierwszy raz w sierpniu 1997 roku, a następnie 6 lat później w lipcu. Zanim pojawiła się pierwszy raz w Playboyu była modelką strojów kąpielowych.
Jaki stanik nosi Nikki Ziering? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nikki Ziering jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Alba Parietti, Miranda Kerr, Dannii Minogue, Faith Hill, Yvon Jaspers, Sara Varone, Tatiana Kotova, Jessica Simpson, Keeley Hazell, Lauren Hutton

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.