Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Olga Kurylenko i rozmiar stanika/wymiary

Olga Kurylenko rozmiar biustonosza
Olga Kurylenko (fr. Olga Kostyantynivna Kurylenko, ros. - Olga Konstantinowna Kurilenko ukr. - Olha Kostiantyniwna Kuryłenko; ur. 14 listopada 1979 w Berdiańsku) - urodzona na Ukrainie modelka i aktorka. Od 2001 posiada obywatelstwo francuskie. Od 2005 roku gra w filmach (głównie francuskich). Przełomem w jej karierze była rola w francuskim thrillerze W skórze węża z 2006 roku. W roku 2007 wystąpiła u boku amerykańskiego aktora Timothy'ego Olyphanta w filmie Hitman. Zagrała również w 22. części filmu o przygodach Jamesa Bonda pod tytułem 007 Quantum of Solace.
Jaki stanik nosi Olga Kurylenko? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Olga Kurylenko jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Laura San Giacomo, Lauryn Hill, Aishwarya Rai, Anna Falchi, Cat Deeley, Alicia Sacramone, Candice Swanepoel, Meryl Streep, Heather Graham, Barbara Hershey

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.