Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Paula Creamer i rozmiar stanika/wymiary

Paula Creamer rozmiar biustonosza
Paula Creamer (ur. 5 sierpnia 1986) jest amerykańską zawodową golfistką na co dzień grającą w turniejach z cyklu LPGA Tour. Paula Creamer jest jedynym dzieckiem Karen i Paula Creamerów. Dzieciństwo spędziła w Pleasanton gdzie jej dom znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego Castlewood Country Club. W 2000 przeprowadziła się na Florydę, gdzie od 2007 mieszka w Isleworth.
Jaki stanik nosi Paula Creamer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Paula Creamer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Fernanda Tavares, Natasha Mealey, Tiffani Amber Thiessen, Aubrey ODay, Anastacia, Natalia Cigliuti, Vendela Kirsebom, Lila McCann, Nikki Cox, Veronica Varekova

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.