Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Penny Lancaster i rozmiar stanika/wymiary

Penny Lancaster rozmiar biustonosza
Penny Lancaster-Stewart (ur. 15 marca 1971) - angielska modelka i fotografka. Jest znana z promocji bielizny marki Ultimo. Jej mężem jest piosenkarz rockowy Rod Stewart. Od najmłodszych lat rodzice zachęcali ją do uprawiania fitnessu. W wieku sześciu lat podjęła naukę baletu i tańca nowoczesnego. W wieku 16 lat ze względu na wzrost zdecydowała się zaprzestać treningów. Postanowiła postawić na aerobik, który lepiej odpowiadał jej budowie ciała. Sześć lat później uzyskała certyfikat trenerki. W tym czasie została również zauważona przez jednego z modeli, który zasugerował jej karierę modelki.
Jaki stanik nosi Penny Lancaster? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Penny Lancaster jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Christine Lakin, Billie Piper, April Scott, Nelly Furtado, Liz Vassey, Taraji P. Henson, Julianne Hough, Jamie Lee Curtis, Nicole Kidman, Holly Marie Combs

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.