Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Piper Perabo i rozmiar stanika/wymiary

Piper Perabo rozmiar biustonosza
Piper Lisa Perabo (ur. 31 października 1976 w Dallas, Texas) - amerykańska aktorka, znana głównie z roli Violet Sanford w filmie Wygrane marzenia. Piper Perabo urodziła się 31 października 1976 w Dallas w stanie Texas, ale dorastała w Toms River w stanie New Jersey. W 1994 ukończyła Toms River High School North. W 1998 skończyła wyższe studia na Ohio University. Jej matka jest Norweżką, a ojciec Portugalczykiem.
Jaki stanik nosi Piper Perabo? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Piper Perabo jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Natalia Cigliuti, Shenae Grimes, Michelle Kwan, Sophia Myles, Lindsay Lohan, Rebecca De Mornay, Jennie Garth, Molly Sims, Danielle Panabaker, Leeann Tweeden

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.