Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Portia de Rossi i rozmiar stanika/wymiary

Portia de Rossi rozmiar biustonosza
Portia Lee James DeGeneres (urodzona jako Amanda Lee Rogers 31 stycznia 1973 w Horsham, stan Wiktoria, Australia) - australijska aktorka, najbardziej znana z roli prawniczki Nelle Porter w serialu Ally McBeal. Urodziła się 31 stycznia 1973 roku w Horsham w Australii, jako drugie dziecko Margaret i Barry'ego Rogersów, ma starszego brata Michaela. Dorastała w leżącym niedaleko Melbourne miasteczku Geelong, w dzielnicy Grovedale. Od dziecka grała w reklamach TV i pracowała jako modelka. Mając 15 lat zdecydowała się zmienić imię na na Portia de Rossi. W 2005 roku w wywiadzie dla magazynu The Advocate aktorka wyjawiła, że imię Portia zaczerpnęła z dzieła Williama Szekspira Sen nocy letniej, natomiast włoskie nazwisko wydawało jej się niespotykane i wyrafinowane.
Jaki stanik nosi Portia de Rossi? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Portia de Rossi jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Carmella DeCesare, Ana Paula Araujo, Jennifer Ellison, Gabrielle Anwar, Caroline Winberg, Kerry Katona, Isabel Lucas, Whitney Houston, Madeleine Stowe, Vanessa Hudgens

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.