Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Rachel Griffiths i rozmiar stanika/wymiary

Rachel Griffiths rozmiar biustonosza
Rachel Griffiths (ur. 18 grudnia 1968 w Melbourne, Australia) - australijska aktorka filmowa. Griffiths zdobyła popularność rolą w filmie Wesele Muriel (Muriel's Wedding) z 1994. Kolejną ważną rolą w jej karierze była postać Hilary, siostry znanej wiolonczelistki Jacqueline du Pré, w filmie Hilary i Jackie (Hilary and Jackie) z 1998. Za tę rolę była nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Rachel Griffiths wystąpiła w wielu amerykańskich produkcjach, co wymagało od niej opanowania amerykańskiego akcentu. W innym filmie Duża mała Ania (Very Annie Mary) z 2001 posługuje się bezbłędnie angielskim z walijskim akcentem. Mimo zdobytej popularności w Europie i USA powróciła do rodzinnej Australii, gdzie występuje w wielu rodzimych produkcjach.
Jaki stanik nosi Rachel Griffiths? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Rachel Griffiths jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Tina Fey, Yui Aragaki, Marcia Cross, Elizabeth Berkley, Mena Suvari, Lynda Carter, Caterina Murino, Angela Bassett, Kim Delaney, Cheryl Cole

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.