Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Rebecca Gayheart i rozmiar stanika/wymiary

Rebecca Gayheart rozmiar biustonosza
Rebecca Gayheart (ur. 12 sierpnia 1971 roku w Hazardzie w stanie Kentucky) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, modelka. Ma irlandzkie, włoskie, niemieckie i Czirokezi indyjskiego pochodzenie. Jest córką górnika/kierowcy ciężarówki Curtisa Gayhearta i Flonevy (z domu Sloane), który pracował w sprzedaży kosmetyków do Mary Kay. Wychowywała się w Pine Top w stanie Kentucky. Uczęszczała do Knott County Central High School w Hazardzie w stanie Kentucky. Mając piętnaście lat, przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie ukończyła naukę w Professional Children's School i Lee Strasberg Institute.
Jaki stanik nosi Rebecca Gayheart? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Rebecca Gayheart jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Fernanda Tavares, Marion Cotillard, Andrea Bowen, Asia Argento, Candice Michelle, April Scott, Kristen Johnston, Natalie Wood, Josie Maran, Eva Longoria

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.