Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Samaire Armstrong i rozmiar stanika/wymiary

Samaire Armstrong rozmiar biustonosza
Samaire Rhys Armstrong (ur. 31 października 1980 r.) - amerykańska aktorka znana z roli Anny Stern w serialu Życie na fali. Samaire Armstrong urodziła się w Tokio w Japonii. Jej rodzice są amerykanami. Jej pierwsze imię jest imieniem celtyckim, wymawiamy je [sam:r], w języku gaelickim oznacza "wschodzące słońce". Mieszkała w Japonii przez kilka lat, przed przeprowadzką na Hawaje i później do Sedona w stanie Arizona, gdzie dorastała. Samaire Armstrong uczęszczała na Uniwersytet Arizony, którego nie skończyła. Później przeniosła się do Los Angeles. Miała romans z aktorem Aaronem Paulem, aktualnie spotyka się z Kevinem Banekiem.
Jaki stanik nosi Samaire Armstrong? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Samaire Armstrong jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Leann Rimes, Fergie, Alana De La Garza, Michelle Kwan, Q'Orianka Kilcher, Courtney Love, Sarah Polley, Charisma Carpenter, Laura Prepon, Bette Midler

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.