Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sara Paxton i rozmiar stanika/wymiary

Sara Paxton rozmiar biustonosza
Sara Emily Paxton (ur. 25 kwietnia 1988 w Los Angeles) - amerykańska aktorka i piosenkarka Urodziła się w 1988 roku w Kalifornii. Zajmuje się zarówno aktorstwem, jak i muzyką. Znana jest z roli w serialu "Darcy´s Wild Life" oraz z filmów "Sleepover" i "Aquamarine". Jest jedynaczką i dorastała w San Fernando Valley. Gdy była mała, zaczęła występować w reklamach. Jej pierwszą rolą filmową był epizod w "Kłamca, kłamca" (1997). Później pojawiała się w różnych podrzędnych filmach telewizyjnych i gościnnie grała w serialach takich jak: "Passions" czy "Lizzie McGuire". Większą rolę dostała w "Sleepover" (2004) - a następnie główną w serialu młodzieżowym "Darcy's Wild Life". Gdy serial "Summerland" został wycofany z telewizji - zaczęła pracę nad filmem "Aquamarine", gdzie zagrała tytułową syrenkę. Po dobrych recenzjach posypało się wiele propozycji filmowych. Ten występ był przełomowym w jej karierze. Sara zajmuje się też śpiewem. W 2004 r. nagrała piosenkę Take A Walk na ścieżkę dźwiękową do "Darcy´s Wild Life" - a w 2006 Connected do "Aquamarine". W 2009 zostanie wydana jej debiutancka płyta The Ups and Downs.
Jaki stanik nosi Sara Paxton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sara Paxton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Marilu Henner, Lynda Carter, Famke Janssen, Katie Couric, Autumn Reeser, Lucy Clarkson, Anita Briem, Ashley Scott, Shenae Grimes, Sophia Bush

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.