Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sasha Cohen i rozmiar stanika/wymiary

Sasha Cohen rozmiar biustonosza
Alexandra Pauline Cohen (ur. 26 października 1984 w Westwood, stan Kalifornia), amerykańska łyżwiarka figurowa, startująca w kategorii solistek. Pochodzi z bardzo wysportowanej rodziny - matka (emigrantka z Rosji) i dziadek(z Chin) byli gimnastykami, a i sama Sasha od tej dyscypliny zaczęła swoją sportową karierę. Łyżwiarstwem zainteresowała się w wieku 5 lat, by jako 8-latka zająć się nim już na poważnie.
Jaki stanik nosi Sasha Cohen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sasha Cohen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kimberley Walsh, Marg Helgenberger, Lisa Dergan, Missy Peregrym, Maria Grazia Cucinotta, Misa Campo, Hilarie Burton, Adriana Volpe, Queen Latifah, Bjork

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.