Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sela Ward i rozmiar stanika/wymiary

Sela Ward rozmiar biustonosza
Sela Ann Ward (ur. 11 lipca 1956 roku w Meridian) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Jest najstarsza z czworga dzieci inżyniera elektrycznego Granberry'ego Hollanda Warda i Annie Kate Ward (zm. w 2002 na raka jajnika). Ma młodszą siostrę Jennę (ur. 1957) i dwóch młodszych braci - Berry'ego (ur. 1959) i Brocka (ur. 1961). W 1977 otrzymała dyplom ukończenia wydziału sztuki i reklamy na Uniwersytetu Stanu Alabama w Tuscaloosa, gdzie występowała jako jedna z cheerleaderek studenckiej drużyny sportowej Crimson Tide, była królową uroczystości homecoming.
Jaki stanik nosi Sela Ward? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sela Ward jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Halle Berry, Shanna Moakler, Miranda Lambert, Ana Beatriz Barros, Taryn Manning, Monica Keena, Alessandra Ambrosio, Valerie Bertinelli, Mariah Carey, Natalie Imbruglia

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.