Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sharon Lawrence i rozmiar stanika/wymiary

Sharon Lawrence rozmiar biustonosza
Sharon Elizabeth Lawrence (ur. 29 czerwca 1961 w Charlotte, Karolina Północna) - amerykańska aktorka. Urodziła się i wychowywała w Charlotte w stanie Karolina Północna. Następnie przeprowadziła się do Raleigh, gdzie uczęszczała do szkoły. Ukończyła Uniwersytet Karoliny Północnej w Chapel Hill. Jej ojciec Tom Lawrence jest reporterem w WRAL-TV w Raleigh.
Jaki stanik nosi Sharon Lawrence? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sharon Lawrence jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Erika Eleniak, Monica Hansen, Keira Knightley, Kirsten Dunst, Nikki Sanderson, Sophie Howard, Miley Cyrus, Bridget Moynahan, Mariel Hemingway, Fergie

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.